KONST / Litografier / Färglitografi 14103242
nr 1410 3242
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Bladets mått: 67x54, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:25:11
6/8 15:18:00
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann